صفحه نخست » انتخاب ادکلن براساس نوع پوست

انتخاب ادکلن براساس نوع پوست

انتخاب ادکلن براساس نوع پوست

 قسمتی  مهم از انتخاب که کمتر به آن توجه میکنیم !!!!

روش انتخاب ادکلن براساس نوع پوست است.

برای انتخاب عطرمهم این است که کدام  رایحه به نظرتان خوشبو بیاید. پوستتان هم مهم است و اینکه آیا برای پوست شما مناسب  است  یا  نه. رایحه هر عطر برای افراد مختلف ،متفاوت است زیرا  که این عطر تا حد زیادی به نوع پوست شما و مواد تشکیل دهنده ی آن عطر بستگی دارد.فروشگاه عطریوم  توصیه می کند برای داشتن انتخاب بهتر متن زیر را مطالعه کنید.

چطور و چگونه  بفهمیم  چه عطری با نوع پوستمان سازگاری دارد؟
کیفیت ادکلن و تاثیرگذاری آن، هر دو به مسائل زیادی از جمله رژیم غذایی، محیط ،  ژنتیک و رفتارها مثل فشارهای عصبی ، سیگار کشیدن،.. متغییر است.
اما یکی از مهمترین فاکتورها نوع پوست شما و درجه رطوبت آن است. هر چه پوست مرطوب تر (یا خشک تر) باشد، ادکلن رایحه ای قوی تر (یا ضعیف تر خواهد داشت).
پوست های چرب و مرطوب
افرادی که پوستی با رطوبت و چربی زیاد دارند، فعالیت شیمیایی بدنشان بیشتر است. این چربی اضافی روی سطح پوست می تواند با ادکلن ترکیب شده وباعث  دوام بیشتری عطر شود. اما این چربی زیاد ممکن است همچنین باعث شود که رایحه ی عطر تغییر کند و به بویی ناخوشایند تبدیل شود.
برای جلوگیری از این تغییر بو، در طی روز از مقدار کمتری ادکلن استفاده کنید یا اینکه از عطر و ادکلن  هایی با بویی ضعیف تر یا عطرهایی که کمتر با عطر مشک و بیشتر با عطر میوه ها و گل ها ساخته شده باشد استفاده کنید. ادکلن هایی که برای فصل تابستان ساخته شده اند برای کسانی که پوست چرب دارند بهترین نوع به حساب می آید.
پوست های خشک
ادکلن بسیار سریعتر در پوست های خشک از بین می رود، به همین دلیل باید مقدار بیشتری مورد استفاده قرار گیرد. هرچند، بخاطر وجود ترکیب موادی مثل الکل اتیل، استفاده زیاد هم ممکن است باعث خشک کردن هر چه بیشتر و خراب کردن پوست شود. مسئله  پیچیده ای است…با دانستن این مطالب، افرادی که پوست هایی خشک دارند بهتر است به  دنبال عطر و ادکلن  های زمستانی باشند. این ادکلن ها ب.ی  قوی تری دارند و در هوای خشک و سرد ماندگاری بیشتری دارند.
پوست های حساس
مشکل
  برای کسانی که پوست حساس دارند این است که از ادکلن قوی استفاده کنند در حالیکه از سایر محصولات پوستی قوی نیز استفاده می کنند. اگر پوستتان دچار آکنه و کهیر است، بهتر است که ازاستفاده ادکلن بعد از استفاده از افترشیو و اسپری بدن استفاده کنید، زیرا ممکن است باعث آلرژی شود.
افرادی که پوست حساس دارند می توانند از همان قوانین مربوط به پوست های خشک در خرید ادکلن استفاده کنند، اما بهتر است که ترکیباتی که در این عطرها استفاده می شود همه از مواد طبیعی باشند.
چند نکته دیگر
برای گرفتن نتیجه مطلوب ادکلن یا عطر را به کنار گوش، مچ ها، سینه و اطراف گردنتان بزنید. این قسمت ها بهترین نواحی هستند که عطر بتواند با چربی طبیعی بدن شما آمیخته  شود.  بسیاری
افراد عادت دارند که در آخر کار کمی هم از عطر روی لیاسهایشان اسپری کنند .سعی کنید در انتخاب عطر هم مثل انتخاب صابون یا مرطوب کننده به پوست خود توجه کنید و با توجه به نوع پوستی که دارید، ادکلن خود را تهیه کنید. اگر شما هم طرفدار انواع عطرهای زنانه و مردانه با رایحه های مختلف هستید ما به شما عطرهای لوتوس ، ون کلیف ، گوچی ، نیناریچی و عطرهای مردانه هوگو باس ، جیوانچی وسایر محصولات برندهای موجود در سایت فروشگاه اینترنتی عطریوم را بررسی کنید . امیدواریم به این فروشگاه سر بزنید و از یک انتخاب راحت و دلپذیر  و مطمئن لذت ببرید.

By |۱۳۹۶-۹-۱۰ ۲۲:۰۴:۵۲ +۰۳:۳۰آذر ۱۰ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن