صفحه نخست » برخی نکات مهم عطر و ادکلن

برخی نکات مهم عطر و ادکلن

برخی نکات مهم  عطر و ادکلن

امروزه عطر و ادکلن هم مثل پوشاک و لباس و وسایل لوکس  هرسال با نمونه جدید وهمراه با نوآوری میباشد اما  آیا هر عطری برای هر موقعیتی مناسب است؟

در اقلیم آب و هوای سرد و خشک  از عطر و ادکلن های قوی تر استفاده کنید ،  زیرا سرما بر بوی عطر تاثیر گذار است و باعث کاهش رایحه میشود.هنگامی که میخواهید عطر و ادکلن  بخرید بهتر است حدود ۲ ساعت از صرف غذا گذشته باشد ، زیرا حس بویایی  و شامه افراد هنگام گرسنگی  از دیگر مواقع قوی تر است .هنگام تست  ، پس از بوئیدن  هر عطر ، چند دقیقه صبر کنید سپس  عطر بعدی را امتحان نمائید. اینکار به اطمینان شما از نتیجه گیری در مورد انتخاب عطر می افزاید. بهتر است هنگام تست عطر و ادکلن را روی پوست خود امتحان   کنید ، زیرا رایحه عطر با  پوست افراد بر اساس ph  پوست آنها  کمی  متفاوت است.

در انتخاب ادکلن هنگامی  که در فروشگاه هستید، ادکلن مورد نظر را تکان دهید تا  در مایع درون شیشه حباب ایجاد شود ،هرجه حباب ایجاد شده دوام بیشتری داشت درصد غلظت  عطر مناسبتری  داشته و مانگاری بیشتری خواهد داشت.اولین احساس شما نسبت بوی عطر مهم است بنابراین ابتدا عطر را بر پوست امتحان کنید و ببوئید سپس بر روی نوار کاغذی تست کرده وهمراه  داشته باشید تا تفاوت  و ماندگاری بر پوست و نوار کاغذی را بدست آورید اگررایحه و ماندگاری عطر بر پوست متفاوت و کمتر از نوار کاغذی باشد احتمالا باید در خرید آن عطر تجدید نظر کنید.

بهتر است  بلافاصله پس از استحمام از ادکلن  استفاده نکنید و در صورت نیاز به ادکلن پوست را کمی با کرم ماساژ دهید سپس برروی پوست خود عطر را استفاده کنید ،اینکار مانع از جذب  مواد شیمایی  موجود در ادکلن به پوست  میشود.

نام  عطر را  روی کاغذ تستر بنویسید  و بو کنید و با خود به منزل ببرید ویا درصورت نبود زمان کافی حداقل نیم ساعت بعد از تست،  نوارمعطر را ببوئید تا از مطبوع بودن نوت های  پایه و اصلی عطر مطمئن شوید. در مراحل مختلف تست عطر به احساس خود توجه  و دقت کنید مثلا شاید آن عطر شبیه عطری باشد که یاد آور خاطرات شما باشد یا اینکه این اولین مرحله و اولین حس شما نسبت به رایحه آن عطر است.

جهت خرید انواع عطر و ادکلن اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطریوم مراجعه فرمایید:

https://www.atrume.com

آدرس فروشگاه : تهران – میدان ولیعصر (عج)

مرکز خرید کیش واحد ۲۴ فروشگاه عطریوم

تلفن : ۸۸۹۰۵۲۶۵

خرید و پیگیری و مشاوره

تلفن : ۴۴۰۴۱۵۳١

٠٩٣٠٢٨۶۶٩٣٣

By |۱۳۹۶-۱-۲۳ ۰۲:۴۶:۱۷ +۰۴:۳۰فروردین ۲۳ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن