صفحه نخست » جذابیت بیشتر و بهتر با عطر و ادکلن های خاص

جذابیت بیشتر و بهتر با عطر و ادکلن های خاص

جذابیت بیشتر و بهتر با عطر و ادکلن های خاص

در زمانهای بسیار دور و در یونان باستان  اغلب مردم بر این عقیده بودند که جذابیت نیرویی خدادادی است و با انسان متولد میشود و همه از آن بهره مند نیستند اما بعد ها دانشمندان علوم انسانی ثابت کردند که جذابیت و محبوبیت یک امر اکتسابی میباشد و بشر خود بوجود آورنده آن میباشد.

جذابیت مهارتی که به وسیله تسلط بر نوع راه رفتن،  انتخاب آرایش ، لباس پوشیدن و البته عطر و بوی خوش پدید می آید.

شاید بتوان گفت زیبایی علاوه بر  آن که به نیروی الهی نیاز داشته باشد به آموزش و بکارگیری برخی واکنش ها از قبیل  صحیح راه رفتن،بموقع و درست سخن گفتن ، پوشش مناسب و عطر زدن احتیاج دارد.

در این مطلب مشخصا  قصد داریم در رابطه با حس بویایی، عطر ها و تاثیر آن بر جذابیت و زندگی نکاتی را ذکر کنیم:

بیشتر ما از کودکی رایحه و بوهایی در خاطره بویایی خود داریم  که استشمام آن در هر موقعیت مکانی و زمانی یاد آور  حس امنیت، آرامش و شادی  را به ارمغان می آورد مانند بوی غذاهای مورد علاقه مان که از  کودکی تاکنون از آن لذت میبریم. و به همین ترتیب با یک فرمول ساده میتوان به این نتیجه رسید که این حس شادی و آرامش و  درعطر و  ادکلن ها نیز قابل تعمیم  و پا برجا است.

مثلا  اگر شما یک خانم  و به نوعی ا ز عطر  و یا  ادکلن مردانه خاص علاقه مند هستید ، و بطور اتفاقی  یک آقا از آن عطر و ادکلن  خاص استفاده کند، آن فرد برای شما در  ضمیر نا خود آگاه تان یک جذابیت و حس شادی آوری بوجود می آورد و این معادله به شکل  برعکس نیز صادق میباشد یعنی جذابیت یک آقا توسط عطر و ادکلن زنانه به وسیله یک خانم .

و این رابطه جذابیت توسط  عطر و ادکلن ها و رایحه های مختلف همواره در ناخود آگاه ما اتفاق میافتد و میتوان گفت  احتمالا به همین دلیل است که دارای تاثیر گذاری عمیق و بی حد و حصری می باشد که با هیچ یک از حواس چند گانه انسان قابل مقایسه نیست.

یکی دیگر از مواردی که دلیل تاثیرگذاری فوق العاده عطر و ادکلن ها و رایحه های مختلف  آن بر ذهن انسان میباشد، یادآوری خاطرات گذشته با حس بویایی و  استشمام یک بو و عطر خاص به وسیله حس بویایی انسان است که به صورت کم مانند باعث مرور خاطرات گذشته حول محور آن عطر و ادکلن خاص می شود.

 بنابر این اگربه دنبال جذابیت هستید همواره انتخاب بوی خوش عطرها شما را به  سوی این هدف رویایی و زیبا راهنمایی خواهد کرد.

By |۱۳۹۶-۱۱-۲۸ ۱۹:۰۳:۰۷ +۰۳:۳۰بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۶|عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن