صفحه نخست » جذابیت پایدار یکی دیگر از نکات مهم عطر و ادکلن اصل

جذابیت پایدار یکی دیگر از نکات مهم عطر و ادکلن اصل

جذابیت پایدار یکی دیگر از نکات مهم عطر و ادکلن اصل

عطر، ترکیبی تصادفی از مواد نیست که تأثیر زیبایی برجای گذارد بلکه خوش ترکیب بودن رایحه ادکلن عامل مهمی در لذت بردن از حس بویایی است ، عطر و بو در تمام طول زندگی حتی هنــــگام خواب بر احساس انسان موثر است زیرا طبیعت هزاران سال است که حس خوب را با عطر خــــوش برای انسان توام نموده بنابراین عطر یکی از مواهب طبیعت است و عطر سازی را میتوان هنری موثر در حس زندگی دانست. امروزه اغلب عطاران وعطر سازان موافقند که پایۀ محبوب بودن ادکلن های اصل، و اصالت عطّاری فاخر در شاهکارهای عطرهای حـال و گذشته است. تمامی هنرها در سبک و مهارت، نسبتاً از گذشتۀ خود الهام میگیرند. هر هنرمند، تحـت تأثیر گذشته هنر خود است و در آثار جدیدش، ایده های خلّاق و شخصیت نویی را اضـافه مـی کنـد. درعطّاری هم به همین شکل، پیشرفت خانواده های عطرهای جدید را میتوان در آثـار ۵۰ یـا ۶۰ سـال گذشته ردیابی نمود.

 برخی از این عطرها، مانند هنگامی که اولـین بـار سـاخته شـدند هنـوز محبـوب هستند و برخی ازعطر و ادکلن ها مانند اثری هنری همیشه جذاب بوده واین جــــذابیت پـــــایداریکی دیگر از خــواص مهم عطر و ادکلن اصل می باشد..

ولی متاسفانه اسانسهایی شیمیایی با نام عطر و ادکلن به بازار عرضه می شود که مصرف کننده پس از مدت کوتاهی از آن خسته شده وبه دنبال ادکلن جدید میگردد و این چرخه معیوب تا دست یافتن به عطر های اصل و ادکلن های اورجینال فاخر که منشا طبیعت دارند، ادامه میابد .درراستای ساخت عطر وادکلن های اصل اخیرا شرکت لوتوس سه پرفیوم جدید را برای فصلهای سال به بازار ارائه  کرده که با دارا بودن عطر ناب و ماندگاری بالا گامی جدید درتداوم این هنر جذاب برداشته تا بتوان  بجای استفاده از انواع مختلف ادکلن های سردرد آور که از اسانسهای شیمیایی ساخته شده ،متناسب هر فصل از عطر و ادکلن اورجینال استفاده نمود و حس جذابیت عطر فاخر را بیشتر تجربه کرد.

فروشگاه اینترنتی عطریوم

By |۱۳۹۶-۱-۱۶ ۰۴:۳۶:۲۹ +۰۴:۳۰اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۵|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن