صفحه نخست » سوالهای متداول در رابطه با عطــــر و ادکلن

سوالهای متداول در رابطه با عطــــر و ادکلن

سوالهای متداول در رابطه با عطــــر و ادکلن

 

 1. چگونه عطر را نگه داری کنم ؟ عطر و ادکلن خود را در دمایی متعادل و خشک نگه داری نمایید .آن را از منابع گرمایی همچون خورشید یا رادیاتورها و همچنین منابع سرما زا  دور نگه دارید .

  گرما و سرمای بیش از حد توازن ظریف ترکیب میان روغن های موجود در عطر را در هم ریخته و موجب تغییر رایحه خواهد شد .

 2. چه تعداد ادکلن را می توان در هر خرید تست کرد ؟ در خرید بیش از سه یا چهار عطر را تست نکنید . تست بیش از حد موجب سر درگمی حس بویایی و تشخیص نادرست  و انتخاب نا مناسب می شود .
 3. راه آسان برای خرید عطر اصل چیست؟  خرید از فروشگاه معتبر
 4. چگونه رایحه و عطرمورد علاقه خود را پیدا کنم ؟عطرها به گروه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند .در حین معرفی آنها در سایت عطریوم گروه بویایی ذکر می شود .

  شما می توانید با شناخت گروه بویایی عطر و ادکلن های مورد نظر خود پس از آن در همان گروه به دنبال رایحه بعدی خود باشید و عطر خود را از همان گروه انتخاب نمایید.

 5. نحوه استشمام عطر هنگام تست چگونه است ؟پس از تست عطر بر روی بلاتر و یا پوست ، چند لحظه  صبر کرده و فوراً عطررا استشمام نکنید .به هیچ عنوان بر روی رایحه دست نکشید و آن را با پوست آمیخته نکنید این کار موجب ضربه زدن به نت های معطر شده و شکوفایی رایحه را به تعویق می اندازد

  با تنفس  کوتاه  منقطع، تاخیری و پی در پی استشمام کنید تا شامه سریع پر نشود. اسپری کردن عطر در فضا نیز یکی از روشهای مفید برای تست رایحه عطر میباشد.

 6. چگونه عطر را اسپری کنیم ؟ پاف  عطر از فاصله ۲۰ سانتی متری بهترین حالت است .در این وضعیت عطر پهنه وسیع تری را پوشانده و این امر در ماندگارتر شدن رایحه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود .

  اسپری کردن عطر بر نقاط نبض دار خصوصاً گردن بسیار مفید و بهترمی باشد .

 7. چگونه ماندگاری عطر و ادکلن را افزایش دهیم ؟ استفاده از تکنیک لایه بندی عطر، سعی کنید عطر و ادکلن ها را به صورت ست خریداری کنید ویا  از تولیدات جانبی آن نظیر ژل دوش ، استیک ضد تعریق و . . . در کنار عطر اصلی استفاده نمایید . این کار باعث افزایش رایحه و پخش بهتر عطر می گردد .
By |۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۰۹:۴۵:۳۵ +۰۳:۳۰دی ۱۶ام, ۱۳۹۶|عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن