صفحه نخست » عطرهای ماندگار

عطرهای ماندگار

عطرهای  ماندگار

هرشخص دارای یک بوی خاصی است که فقط به او تعلق دارد که تقریبا این چرخه بو به اندازه طول یک آرنج از بدن است. آیا این یک امتیاز است که هر شخص با بوی خاصی معرفی شود؟ ویا بهتر است هیچ کس  ازعطر شما آگاهی پیدا نکند مگر اینکه او در یک قدمی شما باشد. عطر میتواند یک پیام ظریف و شخصی را از جانب شما به سوی کسانی باشد که با آنها در تماس هستید. برای تاثیرگذاری طولانی مدت، عطر بهتر است بر روی تمام بدن بنشیند .
تعداد زیادی از افراد بسیار مشتاق هستند که در خصوص ادکلن های بادوام که بیشترین ماندگاری را دارند چیزهایی را بدانند. بسیار خوب!! پس در این راه با فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن  عطریوم همراه باشید.
در عین حال صادقانه به شما می گویم که اغلب ادکلن های دارای ماندگاری زیاد ( عطرهای دارای دوام طولانی که تمایل به قوی بودن دارند، ) همگی آنها واقعا برای استفاده مناسب نیستند وبرخی  تهوع آور بودن و سردردهای گاه و بیگاه را ایجاد می کنند.
زیرا مقدار پرفیوم مشخصی میتواند جذابیت ایجاد کند و بیش از آن ایجاد سردرد میکند.

اغلب افراد بیش از حد بر اهمیت ماندگاری پا فشاری می کنند و بی توجه به پالایش عطر فعل و انفعالاتی که حاصل مکانیسم شیمیایی پوست بدن و تعریق آن با تبخیر الکل عطر و پرفیوم اصلی  و در نهایت عمل کردن ثابت کننده های عطر می باشد ) که در نتیجه تعادل و هارمونی عناصر و پختگی عطر روی پوست را به همراه دارند تاکید نمی کنیم.

میدانیم  که هر شخصی می خواهد ادکلنی را بخرد که خیلی بادوام باشد. ما تحت تاثیر این نکته هستیم که اگر یک ادکلن به مدت طولانی ماندگاری داشته باشد، معنایش برای مردان احترام بیشتر و برای زنان جلب توجه بیشتر می باشد! این امر واقعا درست نمی باشد.

دوام  و شدت ادکلن می تواند به صورت متقابل منحصر به فرد و اختصاصی باشد اگرچه دوام پذیری گاهی اوقات به صورت یک معیار سنجش از دوام کلی یک ادکلن  در نظر گرفته می شود.
آنچه ما تشخیص نمی دهیم این است که ادکلن های تند دارای نیاز ضروری برای ما می باشد تا به میزان کافی جلب توجه نماییم. اغلب آنها یک تاثیر منفی بر جای می گذارند زیرا آنها بسیار تند هستند.

اما این  چیزی نیست که بتوان آن را به دیگران آموخت. شما وقتی بیشتر از ۵ بار عطر Joop را به پوست خود اسپری می کنید متوجه منظورم خواهید شد زیرا احتمالا خانمی که در کنار شما است از تندی آن ناراحت  خواهد شد.

این درحالی است که ما گاهی اوقات بعد از استفاده از عطر آن را احساس نمی کنیم، این امر واقعا یک مکانیزم دفاعی نیست و سیسم بویایی ما سرکوب می شود. این امر بدان معنا نیست که این رایحه برای دیگران قابل لمس نیست.
آیا شما هنگامی که  عطر دلخواه خود را وقتی که صبح می خواهید از خانه خارج شوید استفاده می کنید و تا موقع ناهار اثری از آن باقی نمیماند را دوست دارید یا از آن متنفر می شوید؟
و یا  اگر بخواهید برای دو مناسبت مختلف در طول روز از دو عطر متفاوت استفاده کنید چطور ؟ اگر رایحه عطر اول ۲۴ ساعت روی پوست شما باقی بماند !!!
این مطالب صرفا یک تجربه شخصی نیست ، اگر دقت کنید میابید که  عطرهای جدید و امروزی به سوی ماندگاری کم تمایل دارند و دیگر خبری از ماندگاریهای طولانی مدت نیست.
چرا ؟؟؟؟؟
آیا علتش سیاست کمپانی های سازنده است؟ که میخواهند شما را به استفاده بیشتر از عطر و ادکلن  تشویق کنند تا بیشتر و در مدت زمان کوتاهتری عطر خریداری کنید؟ شاید!!!!!
اما واقعیت موضوع فرهنگ استفاده از عطر است که به سمت تنوع  استفاده عطرهای متفاوت در طول یک روز در حرکت است.

By |۱۳۹۶-۹-۷ ۰۴:۴۱:۳۰ +۰۳:۳۰آذر ۷ام, ۱۳۹۶|عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن