صفحه نخست » عطرهای گران قیمت

عطرهای گران قیمت

عطرهای گران قیمت

برند Creed یکی از خوش نام ترین  های حال حاضر در دنیای عطر و ادکلن است . شعار این برند “از پدر به پسر است” . این برند از سال ۱۷۶۰ قدرتمندانه در زمینه لباس های  شیک و گران قیمت , محصولات بهداشتی , کیف و عطر و ادکلن زبان زد خاص  بوده.

برند کرید

James Creed  موسس  فقید این خانه دیزاین فعالیت  خود را با استفاده از چرمهای معطر ایتالیایی برای ساخت دستکش های چرمی ، لباسهای گران قیمت و خاص و همچنین عطرهایی برای خانواده سلطنتی انگلستان آغاز کرد .

ازاولین خریداران دستکش های چرمی کرید ، جورج سوم پادشاه انگلستان بود و او را مجذوب این برند کرد پس از آن عطر Royal English با ترکیبی از بوی چرم ، ماندارین ، عنبر سائل و چوب صندل عطرمورد علاقه جورج سوم شد . شهرت کرید و آوازه ی نام این برند کم کم پادشاهان و دربار را به خود شیفته کرد تا جایی که نامهای محصولات با نام پادشاهان آمیخته شده بود .این شهرت نیک ، دست خوش استفاده از برترین رایحه ها و با کم نظیر ترین مواد اولیه بود .

Fleurs de Bulgarie عطرمحبوب ملکه ویکتوریا شد و Jasmin Imperatrice Eugenie عطر محبوب یوجینی ملکه فرانسه ،همچنین Fantasia de Fleurs عطر مورد علاقه جوزف امپراطور اتریش و مجارستان و همسرش ملکه سیسی شد ، Vanisia عطر محبوب ماریا ملکه اسپانیا بود ، Tabarome Millesime عطر محبوب وینستون چرچیل و Vetiver عطر محبوب جان اف کندی رئیس جمهور معروف امریکا بود . جالب است بدانید  هردو بانوی اول  سابق کاخ سفید یعنی لورا بوش همسر جرج بوش و میشل اوباما همسر باراک اوباما از عطر Love in White  کرید استفاده میکنند و به همین علت این عطر با نام مستعار عطر کاخ سفید هم شناخته می شود .

کرید لاو این وایت  love in white

همسر جورج بوش برای نخستین مرتبه در سال ۲۰۰۵ این عطر را استفاده کرد و چنان مجذوب این عطر شد که  نامه ای با مضمون تشکر و تقدیر از چنین شاهکاری از خانه ادکلن سازی و طراحان عطر کرید نوشت و ارسال کرد .بعضی از محصولات کرید به عنوان گرانترین محصولات  لوکس تاریخ بشر شناخته میشوند به عنوان مثال هر اونس از عطر Royal Oud  کرید با قیمتی گرانتر از فلز گرانبهای پالادیوم عرضه میشود .هم اکنون برند کرید با حدود هفتاد عطرو ادکلن  جز بهترین و ناب ترین ادکلن های دنیا قرار دارد .

By |۱۳۹۶-۱۱-۱۶ ۱۱:۳۲:۵۶ +۰۳:۳۰بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۶|عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن