صفحه نخست » عطر بانوان

عطر بانوان

عطر بانوان

عطر بانوان

در دنیای مد برند هایی میتوانند بیشتر از رقبا خود بدرخشند که به احساس بانوان بیشتر توجه کنند از اینرو شرکت های عطر سازی نیز این مهم را مد نظر دارند .از آن جمله شرکت کارولینا هررا یکی از موفقترین در بر انگیختن حس لطافت در بانوان است .از تولیدات موفق این شرکت در سال ۲۰۱۶ ،میتوان به عطر زنانه گود گرل کارولینا هررا Good Girl Carolina Herrera for women اشاره نمود این عطر   یادآور توانایی اغواگری ذاتی یک بانو  است و توسط برند Carolina Herrera طراحی وارد بازار جهانی شد.عطر دختر خوب، عطری هیجان برانگیزو جذاب است که رایحه ای جدید و متفاوت را تداعی می کند، این عطر با رایحه شرقی، لطافت توام با آرامش ولذت مظاعف از حس بویایی را در محیط پراکنده میسازد.رایحه این عطر  خلاقانه ، در نت ابتدایی با ترکیبی از قهوه و بادام آغاز و پس از گذشت زمان نسبتا کوتاهی نت میانی با ترکیبی از گل مریم و گل یاس جای بوی  آغازین را گرفته و باعث آرامش  می شود. نت پایه نیز پس از زمان بیشتری با ترکیبی از کاکائو و دانه تونکا به این مسیر بویایی وارد شده و باعث متفاوت  شدن این ادوپرفیوم زنانه  بی نظیر می شود.از Karrie Kloss به عنوان یک مانکن برای تبلیغ عطر GOOD GIRL استفاده شده است و شیشه عطر به شکل کفش آن با رنگ سورمه ای لوکس و پاشنه ی طلایی، زیبایی آن را چندین برابر کرده و توجه همه را به خود جلب می‌کند. عطر دختر خوب با دارا بودن پراکندگی و ماندگاری خوبی که دارد برای استفاده در شب ها و میهمانی های شبانه بسیار مناسب می باشد.

نت های بویایی عطر زنانه کارولینا هررا گود گرل /  Carolina Herrera Good Girl for women عبارتند از :

رایحه اولیه :بادام , قهوه

رایحه میانی : مریم , یاس

رایحه پایه : غلاف کاکائو , لوبیای تونکا

نام محصول: ادکلن زنانه سی اچ سِنترال پارک / CH Central Park for women

برند: Carolina Herrera

نوع عطر: Eau De Toilette

سال ساخت: ۲۰۱۶

کمپانی سازنده: Carolina Herrera

گروه بویایی: رایحه گلی

نوع رایحه: ملایم ،شیرین

مقدار ماندگاری:۵-۸ ساعت

میزان پراکندگی: خوب

حجم:۱۰۰ میل

توضیحات:

از دیگر عطر های  ۲۰۱۶ این برند ادکلن سی اچ سِنترال پارک زنانه / CH Central Park for)سی اچ سِنترال پارک زنانه با  نمونه  مردانه  آن  در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی کارولینا هررا به بازار عرضه شد . این عطر زنانه با میزان پراکندگی خوب در نُت ابتدایی با رایحه ی آلو و فلفل سیاه آغاز ؛ سپس در نُت میانی با رایحه ی گل یاس ، گل مریم و شکوفه ی پرتقال ادامه می یابد و در نُت پایانی چوب سدر ، عنبر و مُشک سفید خاتمه بخش رایحه ی این عطر زنانه را تشکیل میدهند و گروه بویایی: رایحه چوبی و گلی و مرکبات

نوع رایحه: گرم ،شیرین

مقدار ماندگاری:۵-۸ ساعت است.

۲۱۲ VIP Wild Party Carolina Herrera for women یکی دیگر از ساخته های این شرکت در ۲۰۱۶است

 (عطر زنانه کارولینا هررا ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی /)عطر ادکلن زنانه ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی ، عطر جدیدی از برند کارولینا هررا در سال ۲۰۱۶،و بعد از درخشش نسخه های وی آی پی زنانه در سال ۲۰۱۰ و وی آی پی رز در سال ۲۰۱۴ و همچنین نسخه ی محدود سال ۲۰۱۵ تحت نام وی آی پی کلوب ادیشن ، به بازار عرضه شد . این عطر همزمان با نمونه مردانه خود به بازار جهانی راه یافت. عطر ادکلن زنانه کارولینا هررا ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی با معرفی مواد متفاوت و عجیب از ترکیب تازه گل ها و میوه ها به شکل کپسولی طلایی به بازار عرضه شد . این عطر بیانگر جذابیت شخصیت بانوان بوده و  در نت ابتدایی خود ، ترکیبی لطیف  از گریپ فروت و آناناس را به همراه دارد و به دنبال آن لذت یوی  شکوفه پرتقال ، گل ارکیده و گل رز در قلب این رایحه ، همانند اشعه ی خورشید شما را در بر خواهد گرفت . در نت انتهایی نیز ترکیب مشک و نت  چوبی حس جذاب عطررا برایتان پایدار میسازد . این عطر با میزان پراکندگی خوب  با حجم ۸۰ میلی لیتر و با غلظت ادو پرفیوم در دسترس است . شیشه عطر ادکلن زنانه کارولینا هررا ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی ، با ظاهری فلس گونه ، همراهی با اشعه خورشید را تداعی میکند.

 وبالاخره  عطر زنانه کارولینا هررا ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی را با این مشخصات معرفی میکنیم.

رایحه اولیه :گریپ فروت و آناناس

رایحه میانی :شکوفه پرتقال ، گل ارکیده و گل رز

رایحه پایه :مشک و نت‌های چوبینام محصول:عطرزنانه کارولینا هررا سی اچ گرند تور / Carolina Herrera CH Grand Tour For Women

برند:Carolina Herrera

نوع عطر:Eau De Toilette

سال ساخت:۲۰۱۵

کمپانی سازنده:Carolina Herrera

گروه بویایی:رایحه گل شرقی

نوع رایحه:گرم و شیرین

مقدار ماندگاری:۵-۸ ساعت

میزان پراکندگی:خوب

حجم:۱۰۰ میل

 

 

 

By |۱۳۹۶-۳-۸ ۰۳:۴۰:۳۷ +۰۴:۳۰اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده, عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن