صفحه نخست » لطافت عطر های زنانه

لطافت عطر های زنانه

لطافت عطر های زنانه

در ساخت عطر های زنانه نوت های گل بیشترین کاربرد را دارد ،زیرا لطافت وجه مشترک  احساس بانوان و رایحه گلهاست.از اینرو چند عطر زنانه که در ساخت آن از گل یاس ، گل یاسمن، زنبق ،لادن استفاده شده را از کمپانی دیور معرفی میکنیم.

عطر زنانه میس دیور فرش دیور  عطری  لطیف ، ملایم و شیرین  است که مکمل روز های آفتابی و بهاری در کنار ساحلی آرام می باشد .در ترکیب این عطر شگفت انگیز بیشتر از گل های یاس و یاسمن همچنین  مرکبات استفاده شده که  برای مصرف در روزها و شب های خنک بهاری پیشنهاد می شود .

ترکیبات (نت های عطر) عطر زنانه  دیور میس دیور او فرش  عبارتند ازرایحه اولیه : مرکبات – گالبانوم – ترنج      رایحه میانی : گل یاس – گل یاسمن     رایحه پایه : نعناع هندی

عطری دیگر از عطرهای محبوب فرانسوی است که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است

 (عطر زنانه دیور ادیکت ادو فریش ۲۰۱۴ ادو تویلت از مجموعه Dior Addict Collection است که برای بانوان طراحی شده است . شیشه عطرساده، زیبا و در عین سادگی شیک می باشد که به رنگ ملایم صورتی است رایحه ای زنانه و اغوا کننده و هوس برانگیز است در رایحه میانی بوی خوش گل های سفید را حس خواهید کرد که بی نظیر است . رایحه خنک ادکلن ادیکت در فصول گرم  به خصوص در تابستان بسیار دلپذیر است.  این عطر از ماندگاری بالایی برخوردار است  زیرا از مشک ناب و خالص استفاده شده است .

نت های بویایی عطر زنانه دیور ادیکت ادو فریش ۲۰۱۴ ادو تویلت / dior addict eau fraiche (2014) for women edt  عبارتند از رایحه اولیه : نارنج  رایحه میانی :گل زنبق دره و فریزیا رایحه پایه :مشک

Christian Dior Dior Oud Ispahan for men and women

عطر و ادکلن فرانسوی دیگر که توسط فرانسوا دیماچی  ساخته شده و در سال ۲۰۱۲ توسط کمپانی دیور تولید و به بازار عرضه شد عطر و ادکلن زنانه مردانه کریستین دیور عود اصفهان است.

.نت اول رایحه این ادکلن از گل لادن و نت دوم آن از نعنا هندی و نت آخر آن از گل رز ، عود و چوب صندل تشکیل شده است .رایحه این ادکلن گرم و شیرین است . ماندگاری فوق العاده بالایی دارد و پخش بوی رایحه این ادکلن عالی میباشد.

Dior Eau Sauvage for men

کمپانی فرانسوی عطر دیور هرچند عطر های زنانه جذابی را طراحی و عرضه نموده ولی در تولید عطر آقایان نیز چند عطر فاخردر کارنامه خود دارد.از آن جمله ادکلن  مردانه دیور ائو ساوج  که این ادکلن نیز توسط فرانسوا دیماچی طراحی و در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی دیور تولید و به بازار عرضه شد . این ادکلن با نت اولیه  رایحه نارنج و نت دوم آن ازعلف وتیور و نت آخر آن که  ازصمغ تشکیل شده است در گروه رایحه گرم و تند است . ماندگاری فوق العاده بالایی دارد و پخش بوی رایحه این ادکلن عالی میباشد

نت های ادکلن مردانه دیور ائو ساوج  / عبارتند از رایحه اولیه :نارنج  رایحه میانی :علف وتیور

رایحه پایه این ادکلن صمغ میباشد.

جهت خرید انواع عطر و ادکلن اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطریوم مراجعه فرمایید:

https://www.atrume.com

آدرس فروشگاه : تهران – میدان ولیعصر (عج)

مرکز خرید کیش واحد ۲۴ فروشگاه عطریوم

تلفن : ۸۸۹۰۵۲۶۵

خرید و پیگیری و مشاوره

تلفن : ۴۴۰۴۱۵۳١

٠٩٣٠٢٨۶۶٩٣٣

By |۱۳۹۶-۳-۸ ۰۳:۴۰:۲۴ +۰۴:۳۰اردیبهشت ۱۲ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن