صفحه نخست » ماندگاری عطر و ادکلن

ماندگاری عطر و ادکلن

ماندگاری عطر و ادکلن

 

اغلب کسانیکه خوشبو بودن وتاثیر آن در روابط اجتماعی را مهم میدانند ، همواره در پی خرید عطر های جذابتر هستند.جذابیت و کیفیت عطرها  برای اینگونه افراد با معیارهای مختلف سنجیده میشود .

ماندگاری  عطر و ادکلن همیشه بعنوان یکی از ویژگیهای مهم عطر ها برای انتخاب مورد توجه  افراد قرار میگرد. ماندگاری عطر حس اطمینان از خوشبو بودن را با لذت رایحه  آن عطر برای ساعتها در فرد همراه  میکند. برای حفظ رایحه و ماندگاری عطر پس از انتخاب  و خرید عطر ،  محل و دمای نگهداری آن نیزمهم است  زیرا گرما و نور  میتواند باعث تغییر در ساختار شیمیایی عطر شود. بهترین جا برای نگهداری عطر ، جعبه آن میباشد .  عطر هایی که ماندگاری بیشتری دارند اغلب  در گروه رایحه چوب ،شرقی و یا چرمی هستند. همچنین تغییر فصل بر ماندگاری عطر موثر است .

از ویژگی های مهم  دیگر  عطر و ادکلن ،قدرت پخش بوی آن است که به تعادل بین مقدار تبخیر و غلظت عطر بستگی دارد.چه بسا عطری را میپسندیم ولی پخش بوی مناسب ندارد ، اسانسهای  روغنی از این دسته اند و یا ادکلن هایی  تولید میشوند که پخش بوی سریع ولی بسیار زود گذر دارند .حال پس از بررسی ویژه گی های عطر و ادکلن ،نوبت به خرید و انتخاب میرسد که بهترین وسریعترین راه ،رجوع به یک فروشگاه اینترنتی عطر وادکلن  اصل و معتبر و انتخاب  گروه بویایی ، قیمت ، و چک کردن دیگر مشخصات عطر مورد نظر است .بهتر است برای خرید، فروشگاهی را انتخاب کنید که دارای نمایشگاه یا فروشگاه معتبر برای تست عطر های جدید را ارائه دهد .

جهت خرید انواع عطر و ادکلن اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطریوم مراجعه فرمایید:

https://www.atrume.com

آدرس فروشگاه : تهران – میدان ولیعصر (عج)

مرکز خرید کیش واحد ۲۴ فروشگاه عطریوم

تلفن : ۸۸۹۰۵۲۶۵

خرید و پیگیری و مشاوره

تلفن : ۴۴۰۴۱۵۳١

٠٩٣٠٢٨۶۶٩٣٣

By |۱۳۹۶-۳-۸ ۰۳:۴۱:۴۵ +۰۴:۳۰فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن