صفحه نخست » نکات مهم در انتخاب و استفاده از عطر و ادکلن

نکات مهم در انتخاب و استفاده از عطر و ادکلن

نکات مهم در انتخاب و استفاده از عطر و ادکلن

نتیجه تصویری برای ‪fragrance‬‏

از آنجا که انتخاب عطر در رابطه وجاذبه  اجتماعی افراد مهم است رعایت نکاتی جهت انتخاب آن ضروری است.هر چند انتخاب عطر به سلیقه افراد بستگی دارد ولی بهتر است عطر را همچون لباس برای موقعیت های مختلف استفاده نمود از اینرو عطر های متنوع  بنا به نوع رایحه وغلظت پرفیوم بکار برده میشوند.

عطر تلخ بیشتر در مجالس رسمی استفاده میشود و معمولا عطر های تلخ از ادویه های تند شرقی ساخته میشوند و بهتر است کمی قبل از حضور در محافل استفاده شود تا اندکی ملایم شود زیرا احتمالا ممکن است اگر از نوع تند آن باشد برای برخی  که به بوی تند حساس هستند نا خوشایند باشد بنا براین برای  ملایم شدن  اسانس های تند کمی زمان لازم است. ولی عطر و ادکلن های خنک  و ترش را بدون محدودیت  میتوان در محافل صمیمی و دوستانه  استفاده کرد. زیرا استفاده از عطر های سرد و ترش در تابستان، سرمای مطبوعی را به اطراف شما منتقل میکند و حس  تعادل دما را ایجاد میکند. باید در نظر داشت که عطر های خنک ماندگاری کمتری نسبت به بوهای تند تلخ ، گرم و شیرین دارند بنابراین هنگام خرید ادکلن هایی با بوی سرد بهتر است حجمهای ۱۰۰میل یا بیشتر را انتخاب کنید زیرا بخصوص در فصل گرم نیاز بیشتری به استفاده از آن خواهید داشت.همچنین  ماندگاری عطر با افزایش دما کاسته میشود.ولی کسانی که رایحه ادکلن های شیرین را می پسندند بهتر است دقت بیشتری در انتخاب آن کنند زیرا عطر های شیرین و گرم مانند عطر های خنک همه پسند نبوده وفقط برند های معروف آن را میتوان براحتی انتخاب کرد واز نامهای نا آشنا بخصوص در مورد عطر های شیرین بهتر است اجتناب نمود ، چه بسا رایحه ی ناجذاب برخی از عطر های فیک و شیمیایی با کاهش رابطه موثر افراد ، در ارتباط است.

چه زمانی بهتر است عطری را برای خرید تست کنیم؟

جواب این پرسش بسیار ساده ومهم است ، احتمالا بخاطر دارید وقتی گرسنه هستید متوجه شده اید که بویایی شما فعال تر شده  و عطر غذا ها را دنبال میکنید این مکانیزم طبیعی بدن، میتواند شما را در انتخاب بهتر عطر مورد نظرتان کمک کند .پس وقتی کمی گرسنه هستید بهترین شرایط بوئیدن عطر را دارید.

چند نکته مهم دیگر در مورد عطر و ادکلن :

۱- اولا اینکه با توجه به ماندگاری و سرد یا گرم بودن عطر ، مقدار استفاده از آن را در نظر بگیرید ، عطر هایی با مانگاری بالا را فقط به پوست استفاده کنید ولی از ادکلن های ملایم وخنک علاوه بر پوست میتوان برروی لباس هم اسپری کرد.

۲- نکته مهم دیگر در استفاده از عطر های  با ارزش ومحبوب ، اینکه از آنجا که حس بویایی با ایجاد و یاد آوری  خاطره ارتباط  دارد عطر های محبوب خود را در مراسم شاد استفاده کنید تا بوی عطر ، خاطره های شاد را برای شما تداعی کند.در این صورت از عطر خود لذت بیشتری خواهید برد.

ونکته آخر ، پوست تمیز وبدون عرق بهترین جا برای تست عطر است ولی بهتر از آن قیف شیشه ای است زیرا عطر باید در محیط محدود استشمام شود همچنین نباید با بوی اشیا ومحیط ترکیب شود تا دچار تغییر نشود وفقط شیشه است که هیچگونه بویی ندارد پس برای برای تستعطر بهترین است .

جهت خرید انواع عطر و ادکلن اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطریوم مراجعه فرمایید:

https://www.atrume.com

آدرس فروشگاه : تهران – میدان ولیعصر (عج)

مرکز خرید کیش واحد ۲۴ فروشگاه عطریوم

تلفن : ۸۸۹۰۵۲۶۵

خرید و پیگیری و مشاوره

تلفن : ۴۴۰۴۱۵۳١

٠٩٣٠٢٨۶۶٩٣٣

By |۱۳۹۶-۱-۱۶ ۰۴:۲۵:۳۱ +۰۴:۳۰اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۵|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن