پاکو رابان فانتوم عطرهای جدید

hesamhesam
250 بازدید

پاکو رابان فانتوم
عطرهای جدید

paco rabanne phantom

سرانجام ، می توانیم از یک عطر جدید از Paco Rabanne ، نه از مجموعه محبوب میلیون بلکه یک مجموعه کاملاً جدید ، اعلام شده به عنوان آینده نگر رایحه معطر “ناشی از درگیری بین صنعت لوکس و فن آوری جدید است.”

paco rabanne phantom

“با فشار دادن g تا حد مجاز ، ما می توانیم ذهنیت ها را تغییر دهیم. ”
-Paco Rabanne ، 1967

Chainmail. کاغذ. چرم دگلو فلز چکش خورده. خز بافتنی پاکو رابان با اولین مجموعه مانیفست خود در سال 1966 – “12 لباس غیر قابل پوشیدن در مواد معاصر” ، پلاستیک خارق العاده ای را پا گرفت و با انبردست و پنکه ، دنیای مد را به دست آورد. لباسهای مربوط به عصر فضا ، کدهای کلاسیک را به چالش می کشید ، آوانگاردهای هنری دهه شصت را انعکاس می داد و ایده های صنایع دستی رادیکال را جستجو می کرد – از استفاده از مش فلزی به عنوان پارچه ای که بدن را خطوطی ایجاد می کند ، تا مجموعه هایی از مواد غیر متعارف که شبح های جنبشی ایجاد می کنند.

“وقتی به پاکو رابن فکر می کنم ، فکر نمی کنم یکپارچهسازی با سیستمعامل – فکر می کنم انقلاب ، عصیان و رنسانس.”
– جولیین دوسنا ، مدیر هنری Paco Rabanne از سال 2013

یک خانه مد نوآورانه امروزه مانند زمانی که در سال 1966 تاسیس شد ، منحصر به فرد است ، Paco Rabanne به دلیل وحدت یک دیدگاه آوانگارد با ارزش های مدرن از اولین مجموعه های خود برجسته است. . با آمدن جولین دوسنا به عنوان مدیر هنری در سال 2013 ، خانه با نشاط و شادابی جوانی تازه (فرش) شد. دوسنا DNA شاخص Paco Rabanne را گرفته و آن را برای نسل جدید کاملاً تصور و دوباره از نو ساخته است.


PHANTOM: یک فصل جدید مخل /

“خلاقیت نه اغوای بلکه تعجب است.”
-پاکو ربان ، 1995

پاکو رابان مخفف اخلال است. همانطور که طراحی های M. Rabanne و Julien Dossena کد های کلاسیک مد را به چالش می کشد ، خانه با وجود مجموعه ای از رایحه های مخرب ، در دنیای عطرسازی نیز به عنوان یک دنباله دار شناخته می شود.

در سال 1969 راه اندازی شد. ، اولین عطر زنانه Paco Rabanne ، CALANDRE ، یک گل رز متالیک اینده را معرفی کرد که از ماشین های جالب و رابطه جنسی گرم الهام گرفته شده است. PACO RABANNE POUR HOMME ، 1973 ، پیشگام خانواده ای خوشبو بود که بر عطرهای مردانه غلبه می کنند: عطر معطر. از آن زمان ، این برند امضای بصری و بویایی منحصر به فردی را جعل کرده است ، و اکتشاف رسمی ترسناک و ترسناک را با یک احساس جذاب و جذاب از سرگرمی درهم می آمیزد.

با آرزوهای Gen Z ، دنباله دار یک میلیون گروهی را گرد هم آورد از استعدادهای جوان و ماوراک برای تجسم یک میلیون ملت. پرنیان تیمی انرژی گروهی. نگرش سکسی. همه به همه الهام می گیرند! با PACOLLECTION ، طیف وسیعی از رایحه های روان جنسیت که بیانگر طیف وسیعی از شخصیت های مختلف ، از GENIUS ME گرفته تا CRAZY ME است ، این نام تجاری ترکیبی از یادداشت های خنک کننده و اصلی را تهیه می کند که از خلاقترین عطرهای جهان تهیه شده اند.

در سال 2021 ، با PHANTOM ، نام تجاری همچنان مرزها را می شکند و یک چشم انداز منحصر به فرد ارائه می دهد ، آرمان های آرزوهای نسل جوان را منعکس می کند: جهانی که همه می توانند نسبت به خود صادق باشند. یک دعوت جسورانه برای بیرون رفتن از شرایط عادی و جشن گرفتن زندگی. مدینه فاضله ای که تفاوت آن زیبا باشد.

نتیجه؟ کمپینی که تاکنون در صنعت عطر ندیده است. فقط Paco Rabanne می توانست این کار را انجام دهد.


با تطبیق صنعت لوکس ساخت عطر و فن آوری جدید. برای بارداری PHANTOM ، پاکو رابن یک تیم رویایی متشکل از چهار عطر ساز درجه یک از IFF را تشکیل داد: لوک دونگ به خاطر خلاقیت دیوانه ، ژولیت کاراگوزوگلو به دلیل دانش عالی در مورد مواد طبیعی ، به همراه استاد عطرهای دومینیک روپیون و آن فلیپو برای توانایی آنها برای تنظیم دقیق قدرتمندترین و ماندگارترین رایحه های رایحه ای که تاکنون توسط Paco Rabanne خلق شده است.

ماموریت آنها: تهیه یک عطر خوب که سکسی ، اعتماد به نفس و انرژی شما را تقویت می کند. قدرت فوق العاده آنها: خلاقیت افزوده ، یک فرایند خلاقانه پیشرفته که از A.I. برای تقویت الهام انسان و ایجاد خلاقیت ، برای اولین بار برای پاکو رابن به عطرسازی اعمال شد.

خلاقیت افزوده به گروه چهارم اجازه داد فراتر از دانش و مهارت هنری خود باشد. برای آزمایش جفت شدن رایحه های غیر منتظره. برای انتخاب دقیق ترکیباتی که احساسات جنسی ، اعتماد به نفس و انرژی را تحریک می کنند ؛ و دوزهای آنها را دقیق تنظیم کنید.
بنابراین ، بوی آن چطور است؟ یک مسابقه. درگیری رایحه ای معطر و خنده آور ، اعتیاد آور ، ترکیبی از یک فلاش سبز لیمو و اسطوخودوس فوق العاده خامه ای.

ماده مخفی که باعث تقویت انرژی آرد لیمو می شود ، یک چیز خارق العاده است ” مولکول پرنعمت؛ استیرالیل استات. اقدامات علمی نشان می دهد که وجوه میوه ای سبز و درخشان آن حس انرژی را فعال می کند. در PHANTOM ، مواد ساخته شده توسط انسان با مواد طبیعی سرسبز ترکیب می شود. روغن پوست لیمو Zesty از ایتالیا. رایحه میانی پاچولی ، یک نت خاکی کمی دودی با یک پیچ سیب. و یک نت چوبی ساده: رایحه میانی وتیور.

اسطوخودوس که با آن برق پر انرژی سبز پریده است ، آن را صاف و کرمی بازی می کند. گفتیم اسطوخودوس؟ منظور ما از اسطوخودوس 3.0 بود که به طور سفارشی برای Paco Rabanne مخلوط شده و به طور غیرقابل مقاومت اعتیاد آور است … رایحه میانی تازه (فرش) لاواندی ، ساخته شده برای PHANTOM برای افزایش اغوا کننده ترین خواص آن. یک روغن اسطوخودوس ستاره ای. و lavandin absolute enfleurage 2.0 ارگانیک که جنبه های احساسی ترین عناصر گل و عطر مانند یونجه را به ارمغان می آورد.

این آکورد اسطوخودوس 3.0 را با وانیل مطلق و voilà سکسی بپیچید! به شدت احساس خوبی دارید. به شدت سکسی. فوق العاده با دوام. حالا اسپری کنید و لذت ببرید! همه مهمانی ها را آماده کرده اید.


PHANTOM ، فراتر از مواد تشکیل دهنده: پایداری

مطابقت با صنعت گران قیمت Grasse ، پایتخت عطرسازی فرانسه ، با تکنیک های پیشرفته استخراج. تأمین منابع طبیعی درجه یک ضمن حمایت از جوامعی که آنها را رشد می دهند و از کره زمین محافظت می کنند. این چشم انداز PacoRabanne برای آینده عطر است.

برای PHANTOM ، این برند با IFF-LMR Naturals ، یک شرکت پیشگام تاسیس شده در سال 1983 همکاری کرد ، که اصل هدایت آن همیشه تحویل 100٪ عصاره های طبیعی برتر است. ، با اخلاق دقیق شفافیت کامل ، تعهد به مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار.

پچولی ما از اندونزی تهیه می شود ، سپس دوباره در گراس تقطیر می شود. وتیور ما از هائیتی دارای گواهینامه “For Life” است که یک استاندارد جهانی برای مواد سازگار با اخلاق ، سازگار با محیط زیست و مواد دارای مسئولیت اجتماعی است. اسطوخودوس ما یک رایحه میانی لاواندی ساخته شده به طور اختصاصی برای Paco Rabanne ، روغن اسطوخودوس پایدار ، و lavandin absolute enfleurage 2.0 ، یک روش استخراج که در اواخر قرن هجدهم در گراسس متولد شد و برای قرن بیست و یکم راه اندازی شد ، مخلوط می کند.

paco rabanne phantom

PHANTOM با نماد Paco Rabanne در سینه خود ، به یک پرچم جذاب به شکل یک ربات می رسد. سمپاش به عنوان “بینی” ربات قرار گرفته است. این ترکیب ایجاد شده است “با استفاده از یک فرآیند خلاقانه و پیشرفته برای انتخاب مواد برای ایجاد احساس انرژی ، اعتماد به نفس قدرتمند و سکسی.” ما می توانیم انتظار یک رایحه جسورانه متشکل از اسطوخودوس خامه ای و اعتیاد آور داشته باشیم ، لیمو انرژی دهنده ، و وانیل چوبی سکسی به عنوان اصلی ترین ترکیب. “با مسئولیت پذیری فرمول بندی شده: عطری برای امروز ، که برای فردا ایجاد شده است.” به دلیل وجود مولکول استات استورالیل که مقدار زیادی انرژی به شما می دهد ، آرد آرد لیمویی در این ترکیب پیچ و تاب دار است.

عطر سازان این ترکیب “معطر آینده نگر” آن فلیپو ، Dominique Ropion ، لوک دونگ و ژولیت Karagueuzoglou.

paco rabanne phantom

PACO RABANNE PHANTOM
نسخه 2021

عطاری ها : آن فلیپو ، دومینیک روپیون ، لوک دونگ و ژولیت Karagueuzoglou.

رایحه اولیه : روغن پوست لیمو zesty از ایتالیا ، استات استورالیل استات ، “لاغر” ، روغن اسطوخودوس
نت های میانی : رایحه میانی لاواندی ، رایحه میانی پاتچولی ، آکورد اسموکی خاکی ، سیب
یادداشت های رایحه پایه: رایحه میانی وتیور ، لاوندین مطلق ، وانیل مطلق

paco rabanne phantom

PHANTOM ، فراتر از عطر: قدم زدن در کهکشان Paco

” از زمان راه اندازی خانه ، Paco Rabanne همیشه درباره آینده بوده است در سال 1966 با لباس هایی در عصر فضا که برای زیبایی های بیگانه طراحی شده است. چشم به راه دنیای احساس خوبی که همه در آن احساس اعتماد به نفس و سکسی داشته باشند. در آغوش گرفتن تفاوت. آزاد هستند که خودشان باشند.

با کمپین جدید و خیره کننده ای که توسط مدیر برنده جایزه آنتوان باردو ژاکت برای PHANTOM فیلمبرداری شد ، نام تجاری یک قدم فراتر می رود و همه مهمانی های فردا را اختراع می کند. برای یک برخورد سکسی با یک دوست داشتنی خارج از سیاره (Kris Grikaite) در یک جهان جذاب و آینده نگرانه ، به قهرمان پاکو (دیوید ترولیک) و جناح بال او PHANTOM بپیوندید. آیا سال 1982 هستیم یا 2062؟ Galaxy Paco از فرهنگ پاپ و کلاسیک های علمی تخیلی وام می گیرد.

مجموعه: خانه ای با الهام از معماری مدرن و مدرن Palm Springs که در یک نور غیراخلاقی غسل داده شده است. صحنه: یک مهمانی شیک و برقی که در آن موجودات ترکیبی ، حسی آزادانه می رقصند ، جشن می گیرند ، معاشقه می کنند و عاشقانه دوست دارند. موسیقی متن: موسیقی متن “You Make Me Feel (Mighty Real)” ، یک سرود سعادتمندانه برای فراگیر شدن توسط سیلوستر ، جنسیت فرقه دهه هفتاد- خواننده و ترانه سرای خم راه اندازی مجدد یک کلاسیک در ریمیکس خارج از این جهان توسط دو نفره uber-cool 2 بسیاری از دی جی.

خدمه بین کهکشانی از طرح های Paco Rabanne استفاده می کنند ، طراحی شده از بایگانی های خانه یا مجموعه های بسیار قابل اشتیالی است که توسط جولین دوسنا ، مدیر هنری Paco Rabanne از سال 2013 ایجاد شده است. چهره های 3 بعدی باورنکردنی کهکشان Paco نه کاملاً بیگانه و نه کاملاً انسانی توسط آرزو گرای بصیر IsamayaFfrance تصور شده است. فارغ التحصیل درخشان مركز سنت مارتین مرتباً مرزهای زیبایی را در هنر چهره خود به عقب می برد و در تعریف تخیل در افكار بنیادی خود را تعریف می كند.

paco rabanne phantom

PHANTOM ، فراتر از بطری: اولین عطر متصل Paco Rabanne

کاملاً متفاوت است. کاملا مخل. به شدت قابل لمس. کاملا پاکو رابان. بطری PHANTOM یک قطعه شورانگیز ، یک نگاه آینده نگرانه از طراحی بصیر است. خلاقیت فوق العاده کلکسیونی Paco Rabanne که قبلاً در دنیای عطر سازی دیده نشده است ، مطمئناً به یک نماد فوری تبدیل خواهد شد.

اما این بطری روبات شکل نقره ای براق بیش از این است. همچنین این اولین بطری متصل است که آن ربات نقره ای براق را به بال بال شما تبدیل می کند ، متحدی هیجان انگیز که به کهکشان Paco راهنمایی می کند ، طراحی شده برای کمک به شما در جرات متفاوت بودن.

این کار به این صورت انجام می شود: a ارتباط بدون تماس تراشه NFC در درپوش های اسپری بطری های 100 میلی لیتری و 150 میلی لیتری تعبیه شده است. فقط با تلفن هوشمند خود PHANTOM را لمس کنید. خودشه! شما به دنیای PHANTOM متصل هستید و دارای محتوای اختصاصی است که توسط Paco Rabanne تنظیم شده است: فیلترهای تعاملی ، لیست های پخش شخصی ، واقعیت افزوده ، بازی های تعاملی و موارد دیگر.

در تمام طول سال ، PHANTOM به شما بازگشت. بین PHANTOM و شما ، این آغاز یک رابطه طولانی مدت است. اسپری کنید! وقت آن است که بیرون بروید و به مهمانی بین کهکشانی بپیوندید! “- اطلاعات را فشار دهید.

paco rabanne phantom

شبح از قبل در برخی از خرده فروشی های بدون عوارض و مسافرتی موجود است ( Heinemann ، WorldDutyFree ) به عنوان یک ادکلن 50 میلی لیتر ، 100 میلی لیتر ادو تویلت ، 150 میلی لیتر ادو تویلت ، و 200 میلی لیتر بطری پر کردن ادو تویلت (فقط 150 میلی لیتر علاوه بر Eau de Toilette ، مجموعه همچنین یک اسپری Phantom Deo (150 میلی لیتر) را ارائه می دهد Phantom انتظار می رود از 15 ژوئیه 2021 در فروشگاهها باشد.

منبع: اطلاعیه مطبوعاتی Paco Rabanne

دسته بندی عطرهای جدید
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت