صفحه نخست » چند نکته کاربردی در رابطه با انتخاب عطر

چند نکته کاربردی در رابطه با انتخاب عطر

shop-for-perfume

 

 

  • چند نکته کاربردی در رابطه با  انتخاب عطر:

شاید بشه گفت انتخاب درست عطررو یکی از جامعترین مسکل در بعضی افراد دونست.البته این مشکل به دلیل به دلیل دارا بودن طیف وسیع بسیاری از افراد را که دوست دار عطر هستند یا به عبارتی (عطر باز)هستند رو درگیر میکند.در این مقاله فروشگاه عطریوم توضیحی مختصر به شما عزیزان در رایطه با هنگام تست عطر میدهد که شما را یاری خواهد کرد .

۱.نکته اول در رابطه با استشملم عطر میباشد:طبق تجربیات فروش اکثر افراد عطر را درست بو نمیکننددلیل این مطلب این هست که درصد بالایی از حجم عطر شامل الکل میظود و الکل در واقع فرارترین ماده ترکیب میباشد که در همان ابتدای تست شروع به تبخیر میشود و از طرفی بخار الکل میتواند لینی شما را آزار بدهد و حالت سوزش را در بینی شما ایجاد کند. بنابراین عطر را نباید در همان ابتدایی که تست میکنید بو کنید.و بعضی دیگر از اشخاص عطر را روی مج  دستشان تست میکنند و بلافاصه آن را جلوی بینیشان آورده و بو میکنند عزیزان اینکار شمارو یک پله به کیپ شدن نینیتان نزدیک میکند و دسگر استشمام قهوه و لاک ناخن کمکی به شما نخواهد کرد.عطر و رایحه اصلی زمانی شکل میگیرد که نیم ساعت از اسپری کردن بگذرد و لابه رویی و الکل عطر تا حدی تبخیر گردد لازم به ذکر هست متخصصین مادر عطریوم به شیوه تست عطر  کاملا آگاهند و با تست عطر به روش صحیح شما را در انتخاب عطر دلخواهتان

کمک میکنند تا شما عجله نکرده و تحت تاثیر شروع گول زننده عطر ها نشوید زیرا این خطایی است بزرگ در اتنخاب عطر دلخواهتان عطر را باید در لایه های میانی تست کرد تا به ماهیت و رایحه واقعی آن پی ببرید.

۲.مورد دیگر روش درست بو کردن هست:گاهی بعضی افراد عطر را نفس عمیق میکشند و استشمام میکنند که این کار اشتباه است.عطر را باید خیلی آرام آرام بو کنید با نفسهای سطحی و مقطع ریز بو کنید .نفس عمیق کشیدن راه رو به شش ها باز میکند نه بوهای دریافتی ار بینی ر.

۳در رابطه با افرادی که سیگار میکشند:سیگار بوی مشخصی داردبا ماندرگاری بالا روی بافت پارچه.آزمایشات اثبات کرده اند که بوی سیگار تا پنح روز داخل تو دوزی ماشین خواهد ماند. پس به این منوال تاثیر بهسزایی در بوی عطر تن شماخواهد داشت.   حال شما باید عطرتون رو متناسب با سیگارتون انتخاب کنید .بروید عطر مورد نظرتون رو تست کنید بعد یک نخ سیگار بکشید و بعد بوی حاصل از عطر خود را استشمام کنید که آیا خوشتان میاد یا که نه .

۴.ومورد آخر کمک گرفتن از دیگران هست زیرا بینی شما زود نسبت به عطری که میزنید آداپته شده و شما بورو فراموش میکنید.

By |۱۳۹۶-۱-۱۶ ۰۴:۳۹:۱۹ +۰۴:۳۰آذر ۱۱ام, ۱۳۹۵|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن