صفحه نخست » چه مقدار عطر استفاده کنیم؟

چه مقدار عطر استفاده کنیم؟

چه مقدار عطر استفاده کنیم؟

عطر ها در شیشه هایی با سایز مختلف و بیشتر ۱۰۰ میلی تولید میشوند ،علاوه بر اهمیت شکل و کیفیت شیشه ی عطر ، پاف عطر و مقدار پراکنندگی آن مهم است برای اینکه پی ببریم که  یک شیشه ۱۰۰میل عطر را تا طی چه مدت میشود استفاده کرد و همچنین با در نظر گرفتن  اینکه سری یا والف ادکلن ها با هم متفاوت است آزمایشی را انجام دادیم که مایلیم با شما در میان بزاریم .

با آزمایش بر روی ۳ عطر مختلف با سایز ۱۰۰ میلی متوجه میشویم که میانگین هر شیشه عطر ۱۰۰ میلی ۱۰۰۰ بار اسپری میکند که به آسانی میشود متوجه شد که هر ۱۰ اسپری پاف برابر است با ۱ میل . ولی این مقدار ممکن است برای عطرهایی که والف بازتری دارند متغیر باشد به خصوص  .

از آنجا که هرکس تعداد متغیری اسپری میکند ما جدولی برای شما تهیه کریدم که به شما کمک می کند متوجه شوید عطرتان تا چه زمانی مورد استفاده قرار میگیرد :

عطر  برای ۳بار پاف حدود ۳۳۰ روز
برای ۵ با پاف حدود ۲۰۰ روز عطر
عطر  برای ۱۰بار پاف حدود ۱۰۰ روز

سوال دیگری که بسیاری از کاربران سایت ها و مصرف کنندگان عطر و ادکلن از کارشناسان  می پرسند این است که چرا عطر و ادکلن آنها ماندگاری و پخش ندارند ویکی از پاسخ های احتمالی خودشان به این سوال این است : ” شاید اورجینال نیست ” البته این یکی از علل این امر است ولی این که با چند بار اسپری کردن عطر چه مقدار پخش و ماندگاری از آن عطر دریافت میکنیم نیز مهم است.

گاهی  وقتی از این افراد میپرسیم چند بار عطر را اسپری میکیند و یا آیا در طول روز آنرا تکرار می کنید یا نه ، میگویند ۲ الی ۳ اسپری و تکرار هم نمیکنیم !

بنابراین  منطقی است که نمیتوان از این مقدار استفاده از عطر انتظارپخش و پراکندگی خوبی در فضای محیط خود داشت .

By |۱۳۹۶-۱۱-۲ ۰۲:۵۵:۰۹ +۰۳:۳۰بهمن ۲ام, ۱۳۹۶|عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن