صفحه نخست » چگونه همیشه خوشبو باشیم؟

چگونه همیشه خوشبو باشیم؟

 

چگونه همیشه خوشبو باشیم؟

احتمالا اغلب ما در زندگی با برخی اشخاص برخورد داشته ایم که همیشه بوی خوشی میداده اند و در واقع میتوانستیم از  بوی  مخصوص آنها مسیر حرکتشان را تشخیص دهیم!

شاید با برخورد با این افراد سوالاتی ذهنمان را مشغول کند که آیا این اشخاص همیشه به دنبال ادکلن های گران قیمت می گردند و هزینه وقیمت ادکلن اصل آنهاست که این بوی خوش را به آنها هدیه می دهد و یا  با خرید چه عطری میتوان به این خوشبویی مداوم دست یافت.

اما  پاسخ به این سوال  نیازمند کمی  دقت و بررسی بیشتر دارد، اولا از این نکته نباید گذشت که استفاده ازادکلن های اصل یکی از مهم ترین عوامل برای خوشبو بودن است و خرید عطر و ادکلن اورجینال در واقع اولین قدم در راه خوشبو نگه داشتن خود است. 

ولی دلایلی دیگری  هم در کنار خرید و استفاده ازعطر و ادکلن اصل  وجود دارد که از موثر بودن آنها نیز نمیتوان چشم پوشی نمود.

اول داشتن پوست تمیزوسالم  :

سالم و تمیز بودن همیشگی پوست یکی از مهم ترین عوامل استفاده صحیح از ادکلن و عطر ها می باشد بگونه ای  که میتوان آن را موثر ترین عامل بعد ازخرید ادکلن و عطر اصل دانست

دومین عامل : بهتر است یادمان باشد که عطر و ادکلن بوی بد بدن  را نمیپوشاند:

همیشه به این نکته  مهم توجه  کنیم  که عطر و ادکلن برای پوشاندن بوی بد بدن انسان ساخته نشده بلکه بهتر است برای این کار از اسپری های ضد عرق استفاده گردد.

سومین مطلب  اینکه نقاط  نبض دار، نقاط عطف بدن برای عطر هاست.

بهترین نقاط برای استفاده از عطر و ادکلن  روی پوست بدن انسان نبض ها و یا به عبارت دیگر نقاطی میباشد که شریان های  حیاتی بدن انسان از آن نواحی عبور  کرده اند مانند  رگ گردن،  پشت مچ دست، پشت زانو و…

مطلب چهارم : پوست خود  را همواره مرطوب  و هیدراته نگه دارید:

یکی  دیگر از  دلایل اصلی برای ماندگاری  عطر و ادکلن  استفاده از انها روی پوستهای مرطوب می باشد پس همیشه قبل از استفاده از عطر و ادکلن  بهتر است از مرطوب بودن پوست اطمینان حاصل کنید

پنجم ، واکنش رایحه بر روی پوست های متفاوت:

یادمان باشد که رژیم های غذایی گوناگون، فعل و انفعالات طبیعی بدن، سن و… تاثیر چشمگیری بر نتیجه بوی حاصله از آن پوست دارد.

و بالاخره عطر روی پوست بهتر میماند یا لباس:

سعی کنید قبل از پوشیدن لباس از عطر  و  ادکلن استفاده نماییدعطر ها طوری طراحی شده اند که به روی پوست واکنش اصلی شان را نشان میدهند.

By |۱۳۹۶-۱۲-۴ ۲۳:۴۱:۰۸ +۰۳:۳۰اسفند ۴ام, ۱۳۹۶|عطریوم|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

عطر و ادکلن